Vallavalitsus on avatud igal tööpäeval 8.00-16.00. Vastuvõtu palume eelnevalt kokku leppida telefonil 446 9910.

 

Vallavanem Egon Vohuga kohtumiseks palume aeg kokku leppida e-posti aadressil egon.vohu@kihnu.ee.

 
NB! Keskkonnanõuniku vastuvõtuaeg on esmaspäevasest kolmapäevani. 
Vastuvõtuaeg leppida kokku e-maili või telefoni teel 5912 5115 või 44 69 910.

Vallavalitsuse andmed

  • Kihnu valla registrikood: 75003967
  • Tel: 446 9910
  • Arveldusarve: EE211010902001663000 SEB
  • E-post: info@kihnu.ee
  • Aadress: Linaküla

       Kihnu vald

       88003 Pärnumaa

Kontaktid

Nimi      Amet     Telefon E-post Haridustase  Eriala
Egon Vohu Vallavanem

446 9910

5564 9365

egon.vohu@kihnu.ee kõrgharidus Hoonete ehitus
Heldy Põlluste

VallasekretärAndmekaitsespetsialist

446 9910 heldy.polluste@kihnu.ee kõrgharidus haldusjurist
Kaido Selberg

Keskkonnanõunik (maa, keskkond, hajaasustuse programm, vee- ja kanalisatsioonimajanduse, jäätmed)

 446 9910  

5912 5115

kaido.selberg@kihnu.ee keskeriharidus  

Aive Sepp

Sotsiaalametnik 513 3193 aive.sepp@kihnu.ee kõrgharidus  sotsiaaltöö

Maria Michelson

Noorsootöötaja

kultuuritöö spetsialist

513 4555

maria.michelson@kihnu.ee

kõrgharidus   
Maili Hiiemäe Pearaamatupidaja 446 9910   maili.hiiemae@kihnu.ee

kõrgharidus, raamatupidamise

kutsekvalifikatsioon I tase

majandusarvestus ja

finantsjuhtimine

Marika Vesik Raamatupidaja

446 9910

523 8248

marika.vesik@kihnu.ee keskharidus

raamatupidamise kutsekvalifikatsioon I tase

Maarja Karjam Assistent

446 9910 

maarja.karjam@kihnu.ee keskeriharidus majandusarvestus
Kelli Mätas Assistent 446 9910 kelli.matas@kihnu.ee kõrgharidus ettevõtlus ja projektijuhtimine
Silvia Soide Sotsiaalmeedia spetsialist 5628 3373 silvia.soide@kihnu.ee