Osale luulevõistluses "Luulelumm 2023"

 

Luulevõistlus "Luulelumm" on täies hoos.

Luulevõistlus on pühendatud kõigele armsale ja omapärasele, mis Eestimaal silma jääb: olgu selleks siis maaliline loodus, krutskeid täis külaelu või toredad linnatoimetused. Ei ole vahet, kas oled juba kogenud luuletaja või teed alles esimesi katsetusi: pane paberile kõik, mis sind Eesti suve juures lummab!
Luulevõistlusel osalemiseks tuleb saata oma luuletus aadressile luuletus@toimetaja.eu. Kõik konkursile lähetatud luuletused avaldatakse Toimetaja tõlkebüroo kodulehel, kus inimesed saavad oma lemmikule hääli anda. Pärnumaalt saabunud luuletused leitav siit - https://toimetaja.eu/parnumaa-luuletused-luulelumm-2023/
 
Mida varem luuletus rahvahääletusele jõuab, seda rohkem on sel aega hääli koguda ja seda suurem on võiduvõimalus. Peaauhind loositakse välja kümne enim hääli teeninud luuletuse autori vahel. Tööde esitamise tähtpäev on 15. august. 
 
Enim hääli kogunud luuletuste autorite vahel läheb 21. augustil loosi mugav jalgratas Veloplusilt, igal reedel loosime välja raamatukaupluse kinkekaardi.