Kihnu Rahvamaja

 

Kihnu rahvamaja asub saare keskel, naabruses on kirik, koolimaja ja muuseum. Rahvamajas on mitmesugused võimalused kultuuri- ja huvitegevuseks. Talveperioodil tegutsevad rahvamaja saalis erinevad sporditrennid. Samas majas asuvad ka raamatukogu, avalik internetipunkt, Kihnu Avatud Noortekeskus KINU, ja vallavalitsus. Nii on rahvamaja omamoodi saare kultuurikeskpunktiks.

 
Kogu aasta on maja avatud külastajatele- ootame nii ekskursioonigruppe kui ka üksikturiste majaga tutvuma ja siinsetest kultuurisündmustest osa saama. Kihnu kultuurisündmuste kalendrit saab vaadata siit. Samuti pakume võimalust külastajatel korraldada rahvamajas oma pidusid, laagreid, seminare, suvepäevasid. Meil on olemas erinevate suurustega ruumid- suur saal, fuajee, konverentsiruum. Rahvamajas on võimalik ka ööbida. Hinnakirja rahvamaja ruumide kasutamise ning teenuste kohta leiate altpoolt.
 
Vana rahvamaja platsil asub tenniseväljak, mida on võimalik mänguks rentida. Reketid ja pall peavad mängijal endal olemas olema.
Rahvamajas on korraldatud erinevaid näitusi - maalidest seinavaipade ning kihnu käsitööni. Ootame mitmesuguste loomeinimeste näitusepakkumisi!
Teretulnud on erinevad esinejad, sisustamaks rahvamaja kultuuriprogrammi.
 
Võtke julgelt ühendust ning tulge Kihnu!

Rahvamaja juhataja: Iris Haiba
Telefon: 5664 6123
Perenaine: Maie Oad
 

Kihnu Vallavalitsuse poolt osutatavate teenuste ja inventari rentimise, vanarahvamajaplatsi kasutamise ning jõusaali hinnad